Hukuk Bürosu
be nice yaprak.png

MİSYONUMUZ

Ülke çapında, sektör lideri markaların

stratejik pazarlama, iletişim ve markalaşma

süreçlerinde doğru stratejilerle büyümesini sağlayan

yenilikçi, yaratıcı, çözüm odaklı

bir danışmanlık ajansı olarak tanınmak.

 

Ajans BeNice olarak, uzun yıllar farklı sektörlerde üst düzey pozisyonlarda görev almış deneyimli ve dinamik kadromuzla, pazarlama ve iletişim çalışmalarınızı yenilikçi bir yaklaşımla yorumluyoruz.

"Ajans BeNice, her şeyden önce kollektif bir oluşumdur. Özgünlüğünü, yaratıcılığını ve enerjisini her biri kendi alanında uzmanlaşmış, yetkin bireylerin kollektif iş birliğinden alır."

Markanızın tüm iletişim ve pazarlama faaliyetlerini yakından inceleyerek sizi tanıyor, sizin için en uygun hedef kitleyi tespit ediyoruz. Böylelikle markanıza daha fazla değer katabileceğimiz, etkileşiminizi arttıracağımız pazarlama ve iletişim stratejilerinizi bu çalışmalara göre yeniden üretiyor ve tüm süreçleri sizlerle birlikte yönetiyoruz.

 

Amacımız, müşterilerimizin güçlü yönlerini, değerlerini ve hedeflerini görünür kılmak. ​Bu nedenle markanızın mesajını, etkileyici ve canlı bir hikaye ile anlatmak için çapraz medya kanallarının gücünü kullanıyoruz. İtibarın en önemli bileşenlerinden olan sosyal sorumluluk projelerini hazırlayarak, markanızın bu alanda nasıl hareket etmesi gerektiğinin temelini oluşturuyoruz. 

Online PR, Kreatif digital içerikler (Reklam/tanıtım filmi, katalog/ürün çekimi vb), sosyal medya hesap yönetimi, pazarlama stratejileri, halkla ilişkiler, dijital dergi, dijital pazarlama aksiyonları, e-ticaret yönetimi ve influencer iş birlikleri ile bütünsel bir çalışma yürütüyoruz.