be nice yaprak beyaz.png

Sosyal Medya Yönetimi

Doğru yerde, doğru şekilde yer al, Gücüne güç kat!

BeNice

Bir kurum için en iyi içerikleri üretmenin tek başına hiçbir anlam ifade etmediğine inanıyoruz. Her sosyal medya platformunun kendine has bir ruhu var. Bu sebeple içerikler benzer olsalar bile bu ruha uyarlanması gerekir. Amacımız, kaliteden ödün vermeden markaların içeriklerini her platforma göre ayrı uyarlamak ve dijitaldeki etkileşimlerini arttırmaktır

sima 2.jpeg

Markanıza özel influencer pazarlama projeleriyle hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Veri odaklı, sürdürülebilir, hedefe yönelik ve pazarlama stratejinize entegre influencer pazarlama projeleri geliştirerek tüm süreci uçtan uca yönetiyoruz. Yüksek etkileşimli ve hedefli influencer işbirlikleri için sizin yanınızdayız.

sima 2.jpeg

Takipçi kitle analizi raporlayarak pazarlama stratejinize entegre, size ve hedefinize uygun projeler geliştiriyor ve size sunuyoruz. Hedef kitle uyumu ön planda tutularak neden-sonuç ilişkisi içerisinde önerilerimizi hazırlıyoruz . Proje kurgusu marka hedeflerinize göre şekillendirilerek tüm süreç boyunca işbirliği performansınızı en üst seviyeye çıkarmak amacıyla danışmanlık ve süreç yönetim hizmeti veriyoruz. Proje sonunda birlikte başardığımız etki gücünü markaya raporluyoruz.

Fotoğrafçı

Sosyal Medyada içerik metinlerinden daha fazla görsel kalite, renk kurgusu, bütünsellik daha fazla dikkat çekici hale geldi. Doğru hedef kitleye, markaya uygun doğru kanallardan ulaşmak artık her yerde olmaktan çok daha önemli. BeNice sizin gözünüz oluyor ve markanızı hedef kitlenize en doğru yaklaşımlarla anlatıyor.

Influencer İletişimi

İçerik ve Proje Yönetimi

Reklam Stratejisi