top of page
be nice yaprak beyaz.png

Sosyal Medya Yönetimi

Doğru yerde, doğru şekilde yer al, Gücüne güç kat!

BeNice

Bir kurum için en iyi içerikleri üretmenin tek başına hiçbir anlam ifade etmediğine inanıyoruz. Her sosyal medya platformunun kendine has bir ruhu var. Bu sebeple içerikler benzer olsalar bile bu ruha uyarlanması gerekir. Amacımız, kaliteden ödün vermeden markaların içeriklerini her platforma göre ayrı uyarlamak ve dijitaldeki etkileşimlerini arttırmaktır

sima 2.jpeg

Markanıza özel influencer pazarlama projeleriyle hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Veri odaklı, sürdürülebilir, hedefe yönelik ve pazarlama stratejinize entegre influencer pazarlama projeleri geliştirerek tüm süreci uçtan uca yönetiyoruz. Yüksek etkileşimli ve hedefli influencer işbirlikleri için sizin yanınızdayız.

sima 2.jpeg

Takipçi kitle analizi raporlayarak pazarlama stratejinize entegre, size ve hedefinize uygun projeler geliştiriyor ve size sunuyoruz. Hedef kitle uyumu ön planda tutularak neden-sonuç ilişkisi içerisinde önerilerimizi hazırlıyoruz . Proje kurgusu marka hedeflerinize göre şekillendirilerek tüm süreç boyunca işbirliği performansınızı en üst seviyeye çıkarmak amacıyla danışmanlık ve süreç yönetim hizmeti veriyoruz. Proje sonunda birlikte başardığımız etki gücünü markaya raporluyoruz.

Fotoğrafçı

Sosyal Medyada içerik metinlerinden daha fazla görsel kalite, renk kurgusu, bütünsellik daha fazla dikkat çekici hale geldi. Doğru hedef kitleye, markaya uygun doğru kanallardan ulaşmak artık her yerde olmaktan çok daha önemli. BeNice sizin gözünüz oluyor ve markanızı hedef kitlenize en doğru yaklaşımlarla anlatıyor.

Influencer İletişimi

İçerik ve Proje Yönetimi

Reklam Stratejisi

bego yaprak.jpg

Temiz Moda Hareketi

Bego sadece bir marka değil, bir üretim hareketi...

Tekstil üretiminin her adımında, emekten-malzemeye bugünden-yarına sürdürülebilir bir üretim hareketi.

22.jpg

Geleceğin Tedarik Zinciri

LogD Milk Run Yönetim Sistemi, Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen, doğayı ve çevreyi koruyan sürdürülebilir bir yeşil lojistik çalışma modelidir.

Be Nice to Children_Green_Series 4.jpg

Be Nice to Life

Milk Run Yönetim Sistemi, doğayı ve çevreyi koruyan sürdürülebilir bir çalışma modelidir. LogD Milk Run Yönetim Sistemi’ne entegre olarak perakende operasyon süreçlerinde, yeşil lojistik ile ürünleri teslim alma, teslim etme, ürünlerin taşınması esnasında oluşacak hasarlara karşı korunması ve güvenliğinin sağlanmasını hedeflemektedir.

bottom of page