top of page

İrem Ozbay Ozkan - O Bir BiModa Kadını

Güncelleme tarihi: 24 Ara 2020

Bugünün #bimodakadın ‘ı @irem_ozbay_ozkan 🤗


🧚🏻‍♀️Ruhundaki çeşitliliği hayatına yansıtan, bunu yaşam biçimi haline getiren ve ilham veren kadınlar..

🧚🏻‍♀️-Mış gibi olmadan, içten gelen bir doğallıkla hayatını tasarlayan kadınlara her zaman hayran kalmıyor muyuz? (Bazen de kıskanmıyor muyuz? 🤫😅) İşte onlardan biri @irem_ozbay_ozkan ***

🧚🏻‍♀️İlham almak isteyenlere ilham vermek, hayallerle kurulmuş markaları ve hayal kurmamıza sebep olan kişileri bir araya getiren sayfamızın ilk influencer’ı..


Herkes Farklı Bakar


İrem birçokları gibi seyahatlarini sadece kadraja girmek için gerçekleştirmiyor. Gezdiği yerlerden aldığı fikirleri, farklılıkları, yaşamanı ve çevresini güzelleştirmek için kullanıyor. Evde kaldığımız şu günlerde, terasına yaptığı son dokunuşlara hayran kaldık mesela; (merak edenler @irem_ozbay_ozkan ‘ın storylerini mutlaka takip etsin 👌🏻 ) Zamanında evine aldığı aksesuarlar o kadar zevkli bir bakış açısıyla alınmış ki, dışarı çıkamadığımız bu dönemde bu objeler harika bir teras yapmasına olanak sağlamış. İşte görme zevki böyle; bambaşka ortamlardan aldığınız objeleri bir araya getirerek, harika bir ortam yaratma sanatı. İrem'in Fas gezisinde çektiği harika fotoğraflardan bazılarını derledik sizin için. Fotoğrafları gördükçe Fas'a gitmek için inanılmaz bir istek doğuyor içinizde. Pandemi bitince sanırım hepimiz kendimizi böyle güzel seyahatlerin keşfinde bulacağız :) 


İlham almak için gözünüz @irem_ozbay_ozkan de olsun 😍😍🧡

@by.saadetyuksel @maisonvalentino


BiModaHayat Sayfa Alıntısıdır

103 görüntüleme0 yorum
bottom of page