be nice yaprak beyaz.png

BeNice

Yaratıcılık İş Yerindeki Problemleri Çözer

Ajans BeNice, sosyal sorumluluk projeleri hazırlayarak, markaların bu alanda nasıl hareket etmeleri gerektiğinin temelini oluşturur. Sosyal medya hesap yönetimi, stratejik pazarlama, halkla ilişkiler hizmetleri, dijital pazarlama aksiyonları, e ticaret yönetimi ve influencer iş birlikleri ile bütünsel bir çalışma yürütür.

MARKA
YÖNETİMİ

Yeni marka oluşturma, Logo tasarımı, Marka kimliği oluşturma, marka konumlandırma, marka stratejisi belirleme, hedef kitle analizi

Marka ve ürün pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, dergi, gazete ilanları, tanıtım projeleri, yerel pazarlama, marka işbirlikleri, sponsorluklar vb.

STRATEJİK
PAZARLAMA

DİJİTAL
PAZARLAMA

Strateji oluşturma, web kampanya kurulumu, sponsorlu ve dijital reklamlar, email marketing, SEO

Marka kimliğini tasarımla bütünleştiriyoruz. Güçlü bir hikaye kurgusu ile etkili ve yüksek etkileşimli içerikler oluşturuyoruz.

SOSYAL MEDYA
İÇERİK YÖNETİMİ

INFLUENCER
YÖNETİMİ

Hedef kitlenizi analiz ederek markanızı en iyi şekilde temsil edecek, samimi ve güçlü etkileşim sağlayacak işbirlikleri sunuyoruz.

İletişim dili ve medya stratejisi oluşturma, marka-medya iletişimi, sosyal sorumluluk projeleri, röportajlar, ürün ve marka bültenleri

PR-MEDYA
İLETİŞİMİ

KİRALAMA/
LEASING

Rakip analizini takiben markanın en iyi, en doğru alışveriş merkezlerinde ve ticari getirisi en yüksek bölgelerde yer almasını sağlıyoruz.