top of page
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • X

İş dünyasının
iyilik için bir güç olabileceğine inanıyoruz.

Neden Be Nice?

Günümüzün yoğun iletişim trafiğinde yaptığınız iyiliği iletmek zor olabilir.

Yeşil yıkama, hızlı kaydırma alışkanlığı (scroll-culture) ve sürece dikkat çekme mücadelesi de eklenince işler daha da karmaşık hale gelebiliyor.

İşte bu yüzden Be Nice ailesi olarak devreye giriyor, ister büyük, ister küçük bir işletme olsun, sosyal veya çevresel bir amaç doğrultusunda faaliyet göstermeye çalışan tüm kurumların öne çıkmasına yardımcı oluyor, bunun için yaratıcı, ilgi çekici duyarlı projeleri hayata geçiriyoruz.

Ajans Be Nice be nice to nature
Bulanık Orman

Sürdürülebilir Projelerimizden Birkaçını Sergilemekten Gurur Duyuyoruz

Ev tekstil ürünleri üreten markalarımızdan Veranova Home, Amerika'daki tüketici kitlesine ulaşmak ve sürdürülebilir, doğal ev tekstili ürünleriyle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal kimliklerini ve ürün geliştirme süreçlerini yeniden tasarlamak istedi. Ve yeni bir yolculuğa başladık...

Veranova Home - Kurumsal Kimlik Tasarımı

"Bugünün Birliği, Yarının Umudu"

Deprem sonrasında Hatay'ın ve diğer çevre illerin yeniden inşasını sağlamak amacıyla kurulan Koru Atölye, dayanışma temelli oluşumu ile depremi yaşamış kişilerin ruh haline ve yaşama yeniden bağlanma sürecine destek oluyor. Özellikle depremzede kadınların yer aldığı atölyede kentin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapılıyor ve her bireyin bir yaşam alanı oluşturma sürecinde ihtiyacı olan temel teknik bilgileri (su tesisatı ve elektrik sistemi kurma, mobilya üretimi, temel atma vb) öğrenmelerine yardımcı olmak amacıyla özel eğitimler düzenliyor.

LogD, geliştirdiği Milk Run Yönetim Sistemi ve geri dönüştürülmüş inovatif kutu projesiyle perakende dünyasında yeni bir çağ yaratmayı istiyordu. Be Nice olarak markanın tüm iletişim, pazarlama ve markalama süreçlerini yönettik.

LogD -  Marka & İletişim ve Stratejik Pazarlama Yönetimi

"be today, go tomorrow"

Sosyal medya ve pazarlama çalışmalarını yönettiğimiz Bego Jeans ile, Be Nice'ın kuruluşunun ilk yılında,  gerçekleştirdiğimiz "Black Friday'de Kapalıyız" Projesi ile ilk kez 2022 MediaCat Felis Ödülleri'ne katıldık; ve başvurduğumuz 3 kategoriden 2'sinde de finale kaldık.  

Bego Jeans - Sosyal Medya ve Pazarlama Yönetimi
Koru Atölye - Marka Kimliği Tasarımı
Be Nice Sustainability Agency

Neler
Yapıyoruz?

Attığımız her adımın dünyaya olumlu bir etki yaratma misyonu ile yola çıktık. Bizimle çalışan markaları da bu doğrultuda besliyor, geliştiriyor ve girişimlerini destekleyecek projeler üretiyoruz. Bunu duygusal videolardan müşterilerinizi iklim krizine çeken düşünsel metin ve iddealı projelere kadar uzanan dikkat çekici içerikler yaratarak sağlıyoruz. Hedef kitlenize nasıl ulaşacağınızı, sürdürülebilir girişimlerinizi nasıl geliştireceğinizi ve bu konuda doğru adımları en doğru nasıl atacağınıza dair sizlere rehberlik ediyoruz. Bunu yaparken de tüm dünyanın ortak amacı olan sürdürülebilir politikalar çerçevesinde işletmenizi sürdürülebilirliğin bir parçası haline getiriyoruz

Daha iyi bir gelecek sizinle başlar.
Markanıza Özel En İyi Çözüm Önerileri
için ilk adımı bugün bize merhaba diyerek başlatın!

bottom of page