top of page
Orman Yolu

Hakkımızda

İş dünyasının iyilik için bir güç olabileceğine inanıyoruz. İnandığımız şeyleri savunacak kadar cesuruz..

El ve yaprak

Tasarıma, özgünlüğe ve hayata önem veriyoruz

En iyi iş, yaptığınız işi sevdiğinizde ortaya çıkar.


Sürdürülebilir bir iletişim ve pazarlama ajansı Be Nice olarak, ilham verici projeler geliştiriyor, sosyal ve çevresel hedeflerimizi paylaşan benzer düşüncelere sahip paydaşlarla ortaklık kurarak, gezegenimiz, kendimiz ve kurum geleceğimiz için sağlıklı bir çalışma alanı yaratıyoruz.

be nice to forest.jpg

Misyonumuz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz

"Sürdürülebilir iş uygulamaları, gezegenimizin korunması için çok önemli bir dayanak noktası. Sonsuz bir kaynağımız yok ve Dünya kaynaklarının sürekli tüketim odaklı kullanılması bizleri geri dönüşü olmayan bir noktaya getiriyor.

Tüketim ve yenilenme arasındaki dengesizlik, kolektif sürdürülebilir geleceğimiz için ciddi bir tehdit oluşturuyor. Dengeyi yeniden sağlamaya yönelik anlamlı bir çaba olmazsa sürdürülemez bir yola girme riskiyle karşı karşıya kalırız.

Be Nice olarak iş ortaklarımızla, Dünya üzerindeki etkimizi yeniden dengelemeyi ve en aza indirmeyi amaçlayan sürdürülebilir iş çözümleri sunma misyonumuzla ilerliyoruz. Eylemlerimizin sonuçlarının neler olabileceğinin farkındayız. Ve bu nedenle, gezegenimize mümkün olan en hafif ayak izini bırakacak ve ekolojik uyumun yeniden sağlanmasına katkıda bulunacak projeler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

aysenur ülvan erkan ajans be nice

Hikayemiz

Be Nice’ın hikayesi, içinde bulunduğumuz toplumun cinsiyetler arasındaki eşitsiz tutum ve davranışlarına karşı bir ses olarak ortaya çıktı. 

Tüm insanlığın hiç beklemediği pandemi salgınında hepimizin derdi elbette önce sağlıktı. Ama bir de hayatımızı devam ettirmemizi sağlayacak ekonomik mücadelemiz vardı önümüzde. Bu süreçte her zaman olduğu gibi gözden ilk çıkartılan kadınlardı. İlk ücretsiz izne gönderilen, işsiz kalma korkusuyla sonuna kadar sömürülen, ilk fırsatta eline çıkış belgesi verilen, hamilelik izinleri bahane gösterilerek geri dönmesi istenmeyen kadınlar. Bir şeyler yapmalıydım, yapabilirdim de… Kendim ve diğer kadınlar için.

Böyle başladı Be Nice’ın kolektif ruhunun hikayesi. Pandemi’nin tam ortasında, “Deli misin sen? Böyle bir zamanda millet işletmesini kapatıyor, reklamlarını durduruyor. Yeni bir iş mi açılır?” diyenlere inat; “Hadi kadınlar; birleşiyoruz” dedim. “Hepimizin ayrı bir gücü var. Hepimizin çok uzun yıllara dayanan ciddi tecrübeleri… Biz yapmayacaksak kim yapacak? Dün de birleşmeliydik, bugün bu birleşmeye daha da çok ihtiyacımız var.”

Ve Be Nice kurulduğu günden bugüne başına gelen onca şeye rağmen; “Ben Varım! Biz Varız!” "Biz kadınlar, her şeye rağmen her zorluğun altından kalkarız!” dedi, demeye de devam ediyor.

bottom of page