top of page
Yukarı Running
pınar ulvan kimdir

Pınar Ülvan

1990 yılı İstanbul doğumlu. Küçüklüğünden beri kendini geliştirmeye çalışan, spor yapmayı çok seven, idealist, çok okuyan, çok araştıran ve adım adım hedeflerine ulaşan ve ulaşmak için çaba sarf eden bir yapıya sahip. 

 

2012 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü’nden, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünden mezun oldu. Okurken bir yandan çalışıp farklı sektörlerde iş tecrübeleri edindi, bir yandan da okul faaliyetlerinde aktif rol alarak seminer ve kongrelerin yönetim kurullarına dahil oldu. Pozitif Müzik'de başladığı profesyonel iş hayatına farklı sektörlerde devam etti. Mezun olduktan bir süre sonra henüz 23 yaşlarının başında İnsan Kaynakları Yönetici oldu. Bir sene sonra daha iyi bir dil eğitimi alabilmek için Amerika’ya gitmeye karar verdi.

 

Altı sene boyunca Amerika'daki farklı şirketlerin finans ve eğitim sektörlerinde çalışırken önce dil eğitimini tamamladı; daha sonra   Amerika’da Washington Üniversitesi'nde MBA eğitimine başladı. Yüksek lisans eğitimi süresince başarılarından dolayı 2018 yılında Yüksek Başarı Bursu (Scholarship Award ), 2018-2019 yıllarını kapsayan öğrenci temsilcisi görevi sebebi ile 2019 yılında da Liderlik Ödülü (Leadership Award ) ile onurlandırıldı. Eylül 2020 yılında Türkiye'ye döndü.

 

Hala yeni yerler keşfetmeye, yeni bilgiler öğrenmeye aşık. Uluslararası gelişmeleri, Türkiye’nin ve Amerika'nın iş ilişkileri yönetim ve yönetmeliklerini yakından takip ederek ilişkileri geliştirmeye devam ediyor.

bottom of page