top of page

Ajans Be Nice’ın Kiralama Süreçlerini Yönettiği Blackspade, 17’inci Mağazasını Vadi İstanbul’da Açtı

Güncelleme tarihi: 16 Ara 2022Dünya devi markalara yaptığı özel üretimler ve farklı ülkelerin resmi kurumlarına ürettiği özel projelerle markalaşma yolunda güçlü adımlarla ilerleyen Blackspade, tüm kiralama süreçlerinin yönetimi için anlaştığı Ajans Be Nice ile 17’inci mağazasını Vadi İstanbul’da açtı. Yüksek teknoloji ile modern fabrikalarında ürettiği koleksiyonlarını ihtiyaca yönelik teknik kumaşlarla buluşturan Blackspade, Vadi İstanbul mağazasında; kadın, çocuk ve erkek iç giyim, ev giyim, plaj giyim, spor giyim, termal giyim, aktif giyim, sütyen&lingerie, çorap ve iz yapmayan teknik ürünler ile kaliteli, şık ve ulaşılabilir fiyatlı çözümler sunmaya devam edecek.

Kuvvetli öz sermayesi ve güçlü finansman yapısı ile iki ayrı fabrika ve bir lojistik merkezine sahip Blackspade, istihdam sağladığı 950’den fazla çalışanıyla günde 50.000 parça üretim yapıyor. 25’ten fazla ülkede uluslararası satış noktasına sahip Blackspade, Türkiye’de 71 ilde 650’den fazla satış noktası ve Boyner ve YKM’lerde 100’den fazla satış noktası ile tüm dünyada büyümeye devam ediyor. Marka, 2022 yılı sonuna kadar mağaza sayısını 50’ye çıkarmayı planlıyor.


Blackspade, başka hiçbir markada olmayan erkek/kadın koleksiyon dağılımı, sunduğu tüm ürün gruplarında üst düzey kalitesi ve bu kaliteye oranla son derece rekabetçi uygun fiyatları ile, B, B+ ve A müşteri profiline, özellikle de genç ve orta yaş müşterilere hitap ediyor. Spor, aktif spor ve termal kıyafetler gibi teknik ürünler konusunda uzmanlaşmış olan Blackspade, ülkemizde yer alan yerli veya yabancı tüm iç giyim markalarından bu özellikleri ile ayrışıyor.


Kurulduğu günden bu yana kısa sürede markalarla kurduğu güçlü iletişimlerle ilerleyen Ajans Be Nice, sektör lideri markaların stratejik pazarlama, iletişim ve markalaşma süreçlerinde doğru stratejilerle büyümesini sağlayan yenilikçi, yaratıcı, çözüm odaklı bütünsel iletişim yaklaşımı çerçevesinde hizmet veriyor.BASIN YANSIMALARI


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page